SVEN ERIXON. "Tetuan", gouache, signerad samt daterad -54.

507673. SVEN ERIXON. "Tetuan", gouache, signerad samt daterad -54.

Tétouan stad i norra Marocko.
Bildmått 21 x 29,5 cm.
Totalmått inklusive ram 33 x 42 cm.

Gulnad, ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tétouan stad i norra Marocko.
Bildmått 21 x 29,5 cm.

Gulnad, ej examinerad ur ram.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 601