PERGAMENTSBREV, Östergötland, Leonard Rääf, 1800-tal.

507603. PERGAMENTSBREV, Östergötland, Leonard Rääf, 1800-tal.

Inramad. Ca. 22x37 cm.

Mindre skador. Något lös ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inramad. Ca. 22x37 cm.

Mindre skador. Något lös ram.

Antal besök: 697