BORDKANON, brons, Svensk metallkonst AB, Karlskrona, 1900-tal.

507518. BORDKANON, brons, Svensk metallkonst AB, Karlskrona, 1900-tal.

Längd ca 30 cm.

Åldersslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 30 cm.

Antal besök: 1 374