POKAL, glas, Erik Höglund, Strömbergshyttan, numrerad 69/200.

507470. POKAL, glas, Erik Höglund, Strömbergshyttan, numrerad 69/200.

Signerad och daterad 1991. Ytterdiameter 9,5 cm. Höjd 19 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre slitage.

Antal besök: 475