SPELBORD, 1800-tal.

SPELBORD, 1800-tal.
507453. SPELBORD, 1800-tal.

Längd 90 cm
Bredd, ihopfällt, 43 cm
Höjd 80 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
507453. SPELBORD, 1800-tal.

Längd 90 cm
Bredd, ihopfällt, 43 cm
Höjd 80 cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 416