VASER SAMT KRUS, 5 delar, keramik, Raus samt Ystad.

507452. VASER SAMT KRUS, 5 delar, keramik, Raus samt Ystad.

Stora vasens höjd 30 cm.

Slitage och småskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stora vasens höjd 30 cm.

Slitage och småskador.

Antal besök: 606