BUFFE, ek, barockstil, Bodafors möbelfabrik, 1920/30-tal.

507446. BUFFE, ek, barockstil, Bodafors möbelfabrik, 1920/30-tal.

Längd 188 cm. Bredd 52 cm. Höjd 124 cm.

Bruksslitage och fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage och fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 293