PROCESSIONSKORS, tidigt 1900-tal.

507423. PROCESSIONSKORS, tidigt 1900-tal.

Höjd ca 29 cm.

Slitage, delvis böjt. Jesusfigur med skadad / kompletterad montering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 29 cm.

Antal besök: 1 041