KARMSTOL, vitmålad, barockstil, 1800/1900-tal.

507415. KARMSTOL, vitmålad, barockstil, 1800/1900-tal.

Rygghöjd 110 cm.

Renoverad samt färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 110 cm.

Renoverad samt färgslitage.

Antal besök: 292