VINKYLARE/YTTERFODER Porslin, "Saxisk blomst", Royal Copenhagen.

507397. VINKYLARE/YTTERFODER Porslin, "Saxisk blomst", Royal Copenhagen.

Delvis förgylld. Höjd 16 cm. Ytterdiameter 20 cm Numrerad 1704.

Lagning på ena hänkeln.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lagning på ena hänkeln.

Antal besök: 940