MAT samt TESERVIS, 119 delar, "Bengali", Rörstrand.

507351. MAT samt TESERVIS, 119 delar, "Bengali", Rörstrand.

16 djupa tallrikar
14 mattallrikar
12 assietter
19 tefat
11 tekoppar
22 assietter
11 äggkoppar
Tekanna
Kaffekanna
Gräddkanna
Sockerskål
4 uppläggningsfat
3 uppläggningsskålar
såsskål
2 skålar.

Enstaka delar med nagg och skador.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

16 djupa tallrikar
14 mattallrikar
12 assietter
19 tefat
11 tekoppar
22 assietter
11 äggkoppar
Tekanna
Kaffekanna
Gräddkanna
Sockerskål
4 uppläggningsfat
3 uppläggningsskålar
såsskål
2 skålar.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 878