JEAN CARZOU. "La Gondole II", silkscreentryck, signerad Carzou, dat. 93, num. 103/200.

507314. JEAN CARZOU. "La Gondole II", silkscreentryck, signerad Carzou, dat. 93, num. 103/200.

Carzou Jean, "La Gondole II", serigrafi, 103/200, undertecknad och daterad höger fram. Mått: 29 X44 cm (höjd x bredd).

inramad bakom glas. Mycket gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Auktionshaus von Brühl
Antal besök: 807