BORD, 1900-talets första hälft.

507280. BORD, 1900-talets första hälft.

Mahogny. Pelarfot. Diameter ca. 100, höjd 64 cm.

Ben med avslag. Fanerskador. Skiva lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 335