FIGURINER, 2 st. glas, 1900-tal.

507246. FIGURINER, 2 st. glas, 1900-tal.

Höjd 17 samt 21 cm.

Smärre fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 samt 21 cm.

Smärre fotnagg.

Antal besök: 306