RADIOMÖBEL, Philips FS 752 AF, teak, 1950/60-tal.

507196. RADIOMÖBEL, Philips FS 752 AF, teak, 1950/60-tal.

Radio med skivspelare; mässingsbeslag, svarta ben, fothylsor i mässing, längd 96, bredd 40, höjd 76,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 4 099