ERIK LINDHOLM. "Bron vid Toledo", olja på pannå, monogramsignerad.

507153. ERIK LINDHOLM. "Bron vid Toledo", olja på pannå, monogramsignerad.

Dubbelsidig
Text på ram a terg. Erik Lindholm: Bron vid Toledo. Färg och Form maj 1955
22 x 27 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dubbelsidig
22 x 27 cm.

Fläckar.

Antal besök: 508