FRANK RAWLINGS OFFER. Kustmotiv med fartyg, olja på duk, signerad.

507076. FRANK RAWLINGS OFFER. Kustmotiv med fartyg, olja på duk, signerad.

Ca 25,5 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 25,5 x 60 cm.

Antal besök: 633