FÅTÖLJ, troligtvis Ikea, 2000-tal.

507073. FÅTÖLJ, troligtvis Ikea, 2000-tal.

Bredd ca 66,5 cm, djup ca 66,5 cm, höjd 55, sitthöjd 42 cm, sittdjup ca 50 cm.

Bruksslitage & mindre spricka bak i armstödet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 213