FÄRGLITOGRAFIER, 2 st, Stockholmsmotiv, Lennart Roupé och Perti Lundgren, signerade och numrerade, en daterad.

507032. FÄRGLITOGRAFIER, 2 st, Stockholmsmotiv, Lennart Roupé och Perti Lundgren, signerade och numrerade, en daterad.

Roupé, numrerad 30/30, daterad 80, bildyta 36 x 49 cm.
Lundgren, numrerad 2/300, bildyta 31 x 44 cm.

Ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ram.

Antal besök: 537