TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, aluminium, 1900/2000-tal.

50702. TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, aluminium, 1900/2000-tal.

Bord, diameter 80, höjd 68 cm.
2 st stolar.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 st stolar.

Slitage.

Antal besök: 2 683