SÄNGBORD, 1 par, vitmålade, tidigt 1900-tal.

507010. SÄNGBORD, 1 par, vitmålade, tidigt 1900-tal.

Längd 41, bredd 40, höjd 75 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 456