STOLAR, 6 st, teak/björk.

STOLAR, 6 st, teak/björk.
506944. STOLAR, 6 st, teak/björk.

1900-talets mitt.

Bruksslitage samt 1 stol knäckt i ryggen.

Gör en kostnadsfri värdering!

1900-talets mitt.

Antal besök: 367