ALMAR ARWIDSON. Väggskulptur, trä, signerad och daterad 1971.

506933. ALMAR ARWIDSON. Väggskulptur, trä, signerad och daterad 1971.

Höjd ca. 146 cm, bredd 88 cm.

Mindre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 146 cm, bredd 88 cm.

Mindre avslag.

Antal besök: 864