Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Speglar
BYRÅSPEGEL, nyrokoko, 1800-talets senare hälft.
50691. BYRÅSPEGEL, nyrokoko, 1800-talets senare hälft.
Björk. Höjd 75 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Björk. Höjd 75 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
425