PARTI GLAS, 11 delar, "Silvia" Ingeborg Lundin Orrefors.

50689. PARTI GLAS, 11 delar, "Silvia" Ingeborg Lundin Orrefors.

Karaff/Kanna, höjd ca 14 cm
6 st tumblerglas, delvis signerade, höjd 12 cm.
1 par ljusstakar, signerade, höjd ca 6 cm.
3 st tumblerglas, höjd ca 12,5 cm.

Bruksslitage. 2 av 3 st tumblerglas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karaff/Kanna, höjd ca 14 cm

Antal besök: 2 826