HILDING LINDMARK. Hästar i hage, olja på duk, signerad 1976.

506874. HILDING LINDMARK. Hästar i hage, olja på duk, signerad 1976.

80 x 63,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 63,5 cm.

Antal besök: 2 093