WALDEMAR BERNHARD. Träsnitt, 49 st, i mapp, "Södermanland", signerad och numrerad (137/300).

506812. WALDEMAR BERNHARD. Träsnitt, 49 st, i mapp, "Södermanland", signerad och numrerad (137/300).

Bildyta ca 24 x 19 cm.
Bladmått 43 x 32,5 cm.

Ett blad saknas. Röklukt samt slitage på mapp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 24 x 19 cm.
Bladmått 43 x 32,5 cm.

Antal besök: 700