BORD, 1920/30-tal.

BORD, 1920/30-tal.
50677. BORD, 1920/30-tal.

Björk, två runda skivor på avsmalnande ben. Diameter 63, höjd 69 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
50677. BORD, 1920/30-tal.

Antal besök: 1 408