DIVERSE, 5 delar, bl.a. allmoge.

50676. DIVERSE, 5 delar, bl.a. allmoge.

Tråg, pigtittare, korg, rakspegel och vägghängare.

Slitage, skador på knoppar på pigtittaren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 860