BESTICK, 55 delar, svarta skaft, omkring 1900-tal.

506688. BESTICK, 55 delar, svarta skaft, omkring 1900-tal.

Olika modeller.
15 gafflar, längd 18 cm.
13 knivar, längd 19,5 cm.
14 skedar, längd 18,5 cm.
6 kaffeskedar, längd 12,5 cm.
2 gafflar, längd 15,5 cm
4 knivar, längd 18 cm.
Ostkniv, längd 20,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika modeller.
15 gafflar, längd 18 cm.
13 knivar, längd 19,5 cm.
14 skedar, längd 18,5 cm.
6 kaffeskedar, längd 12,5 cm.
2 gafflar, längd 15,5 cm
4 knivar, längd 18 cm.
Ostkniv, längd 20,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 4 515