GOLVUR, barocktstil, 1900-tal.

50666. GOLVUR, barocktstil, 1900-tal.

Fodral av ek, profilerad front och skuren dekor på krönet. Höjd 205 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 013