EDVIN JANSSON. Djurgårdsfärjan vid Slussen, Stockholm, olja på pannå, signerad och daterad -37.

506634. EDVIN JANSSON. Djurgårdsfärjan vid Slussen, Stockholm, olja på pannå, signerad och daterad -37.

26,5x35,5 cm, rammått 34x43,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 743