Gomér & Andersson Linköping
Asiatika
BUDDHA SAMLING, 19 st, olika material, 1900-tal.
506617. BUDDHA SAMLING, 19 st, olika material, 1900-tal.
Höjd ca. 3-14 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 3-14 cm.
Slitage.
Gomér & Andersson Linköping
307