LJUSSTAKAR och KANNA, silver. Totalvikt ca 500 gram.

506592. LJUSSTAKAR och KANNA, silver. Totalvikt ca 500 gram.

Ljusstakar höjd 7-13 cm. Kanna England.

Bucklor, gravyr. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklor, gravyr. Slitage.

Antal besök: 233