KÖKSSOFFA, drickamålad fur, 1800-tal.

506584. KÖKSSOFFA, drickamålad fur, 1800-tal.

Längd 195 cm.

Slitage, skador samt att skivan ej passar korrekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 195 cm.

Antal besök: 601