VAS. Keramik, "Paprika", Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby.

506575. VAS. Keramik, "Paprika", Anna-Lisa Thomson, Upsala-Ekeby.

Höjd ca 21,5 cm.

Bruksslitage, glasyr sprickor och krackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21,5 cm.

Antal besök: 530