FIGURIN, keramik, Hummel, Goebel, Tyskland, 1950-tal.

506565. FIGURIN, keramik, Hummel, Goebel, Tyskland, 1950-tal.

Höjd 12 cm.

Smärre ytslitage. Litet nagg på ena figurinens hattbräde.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 12 cm.

Antal besök: 578