KOPPARFÖREMÅL, 25 delar, 1800/1900-tal.

506522. KOPPARFÖREMÅL, 25 delar, 1800/1900-tal.

Kopparspann, höjd 26,5 diameter 27 cm.
Kittel på benställning, höjd inklusive lock ca 75, diameter 26,5 cm.
3 stycken kaffekittlar, högsta höjd 21 cm.
Bakform, tupp, höjd 29 cm.
2 stycken trattar, höjd ca 8 cm.
m.m.

Ålders-samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bakform, tupp, höjd 29 cm.
m.m.

Ålders-samt bruksslitage.

Antal besök: 625