STOLAR, 4 st, Karl Johan-stil, 1800/1900-tal.

506511. STOLAR, 4 st, Karl Johan-stil, 1800/1900-tal.

Lövträ.

Slitage, repor, slagmärken, rangliga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lövträ.

Antal besök: 511