GRETA GERELL. "Snöplogen",etsning, signerad samt daterad -17.

506445. GRETA GERELL. "Snöplogen",etsning, signerad samt daterad -17.

Plåtstorlek 16,5 x 29,5 cm.
Signerad med blyerts.

Fläckar, ej examinerad ur ram.

Greta Gerell (1898–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

Plåtstorlek 16,5 x 29,5 cm.
Signerad med blyerts.

Greta Gerell (1898–1982)

Antal besök: 798