KÖKSSOFFA, Allmoge 1800-tal.

KÖKSSOFFA, Allmoge 1800-tal.
506428. KÖKSSOFFA, Allmoge 1800-tal.

Längd ca 210 cm, bredd ca 50 cm, höjd 75 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Antal besök: 2 413