BOKHYLLA, två sektioner, teak, Skaraborgs Möbelindustri, Tibor, 1950/60-tal.

506390. BOKHYLLA, två sektioner, teak, Skaraborgs Möbelindustri, Tibor, 1950/60-tal.

Brickmärkt. Två underskåp, 8 st. hyllplan, två lådor under ett hyllplan, längd 158, bredd 40, höjd 180 cm.

Bruksslitage, repor, fuktskada på skiva till ett av underskåpen.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 777