SAMLING MILITARIA MM, 1900-tal.

506326. SAMLING MILITARIA MM, 1900-tal.

Bl a mössmärken, parad bälte och kaskplåt.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 769