KLAFFBORD med låda, 1900-talets första hälft.

506288. KLAFFBORD med låda, 1900-talets första hälft.

Längd 90, bredd 49, höjd 88 cm.

Slitage, märken, repor. Senare bemålning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 318