BOKHYLLOR, 2 stycken, teak, 1900-talets mitt.

506277. BOKHYLLOR, 2 stycken, teak, 1900-talets mitt.

Snarlika modeller.
Höjd 168 cm.
Längd 90 cm.
Djup 40 cm.

Bruksslitage, smärre märken. Innerhylla saknas i ena underskåpet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Snarlika modeller.
Höjd 168 cm.
Längd 90 cm.
Djup 40 cm.

Antal besök: 449