STEN EKENDAHL. Man med pipa, olja på duk, signerad.

506267. STEN EKENDAHL. Man med pipa, olja på duk, signerad.

122 x 92 cm.

Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

122 x 92 cm.

Fläckar.

Antal besök: 657