FIGURINER, 2 st, porslin, KPM, Berlin.

506254. FIGURINER, 2 st, porslin, KPM, Berlin.

Kalliope och Polyhymnia, höjd 20 cm.

Skador, lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador, lagningar.

Antal besök: 881