Golvlampa, Örsjö Industri AB, 1900-talets andra hälft.

50617. Golvlampa, Örsjö Industri AB, 1900-talets andra hälft.

Mässing, ställbar belysning, typ nr 29A. Höjd 117 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 441