Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
MAURICE BRIANCHON. Figurscen, litografi, sign o numrerad 131/200.
506130. MAURICE BRIANCHON. Figurscen, litografi, sign o numrerad 131/200.
30x45 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
30x45 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
387