HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien, 1900-tal.

506121. HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien, 1900-tal.

Höjd 105 cm.

Slitage, en pinne vid fot med bräckage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 105 cm.

Antal besök: 369